דף הבית מידע מקצועי מאמרים מקצועיים בני ברק המקום הבא לעסק שלכם

בני ברק המקום הבא לעסק שלכם

ממש ליד הבורסה ברמת גן צומח לו בשקט בשקט מרכז עסקים מרשים ומפותח שממשיך באופן טבעי אל תוך בני ברק. אם אתם מחפשים משרדים למכירה בבני ברק הרי שההיצע שיש לכם היום בבנייני משרדים רבים מאפשר לכם ליהנות ממגוון פתרונות שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם הם מבחינת המיקום של המשרדים והן מבחינת הגדלים של כל משרד, כך לא תצטרכו להתפשר על משרד גדול מידי או קטן מידי בגלל שהוא "לא בדיוק מה שחיפשתם". כאשר אתם מתחילים את התהליך של חיפוש משרדים למכירה בבני ברק מומלץ שתגדירו היטב מה הצרכים שלכם מבחינת המשרד ומה הצרכים שלכם מבחינת הסביבה.

למה דווקא משרדים למכירה בבני ברק?

בשנים האחרונות בני ברק הפכה להיות מרכז העניינים והעסקים, רבים מהעסקים המובילים בישראל מבינים שהצפיפות הגוברת באזור רמת גן בכלל ובסביבת הבורסה בפרט מקשה על דברים רבים, החל מהגישה, ניידות וכדומה. הפתרון הטבעי הוא להישאר במרכז וזאת על ידי מיקום משרדים למכירה בבני ברק. רבים שואלים את עצמם למה דווקא לבחור בבני ברק למיקום העסק שלהם הנה כמה סיבות טובות עבור משרדים למכירה בבני ברק:

מיקום

ללא ספק מיקומה של בני ברק והאופציות הרבות של משרדים להשכרה בבני ברק, איפשרו לכלל העסקים להתפתח ולו בזכות הנגישות אליהם שהיא קלה יותר ופחות צפופה מאחותה הצמודה – רמת גן. תשתיות הכבישים והתחבורה עם הצמידות לנתיבים ראשיים מקלים על באי העסקים בין אם אלו הלקוחות או העובדים ובכך יוצרת איכות חיים גבוהה יותר.

תחבורה

מהר מאוד אתם תעדיפו את התחבורה הציבורית, היא קלה יותר, נגישה יותר והעלויות נמוכות יותר. רחוב בר כוכבא הופך להיות דו סיטרי במקביל לתשתית הרכבת הקלה שתעבור בבן גוריות פינת ז'בוטינסקי (צומת מרכזית ונגישה)

מגדלי עסקים

מגדלים נבנים בקצב מסחרר, במיוחד אם חיפשתם משרדים למכירה בבני ברק תגלו שבממוצע כל חצי שנה מסתיים לו פרויקט אחר, דבר שנותן לכם גמישות בבחירת המיקום שיתאים לכם ביותר לעסק שלכם ולאופיו.

פרויקטים חדשים

כמעט כולם סימנו את את בני ברק כמרכז העסקים הבא ועל כן פרויקטים כמו מגדלי בסר, ויטה, קונקורד מאכלסים בהם חברות מהמובילות בשוק כמו לאומי כארד, פניקס וכדומה.

אוכלוסיה חזקה

בנוסף על הקמת פרויקטים מגוונים מוצעים משרדים למכירה בבני ברק שאותם רוכשים חברות מבוססות המעדיפות לשבת ולעבוד בנכסים שבבעלותם במקום לממן שכירות חודשית שעלותה יכולה להאמיר לגבהים מטורפים, עצם קיום אותם עסקים במגדלי משרדים אלו מציינת את בני ברק כמרכס עסקים מתפתח.

לסיכום בחירת בני ברק למיקום העסק שלכם

כפח שציינו בני ברק מאפשרת לכלל העסקים להתמקם במקום נוח על ציר מרכזי תוך שמירה על רמת חיים גבוהה, זאת בזכות מגדלי משרדים יוקרתיים ופרויקטים המוקמים בזה אחר זה. בין היתר בחירת החברות המובילות בשוק למקם את משרדיהם באותם מגדלים הופכת את האיזור כולו לבעל ערך גבוה יותר הן מבחינה פיננסית והן מהבחינה האנושית.