דף הבית מידע מקצועי מאמרים מקצועיים חיפוש משרדים למכירה בהרצליה זו לא בעיה בכלל

חיפוש משרדים למכירה בהרצליה זו לא בעיה בכלל

משרדים למכירה בהרצליה הפכו עם השנים להיות מבוקשים מאוד וזאת מכיוון משום שהם מרוכזים באזור שוקק חיים שבו אפשר למצוא  כל דבר מבלי לבזבז יותר מדי זמן. במיוחד בהרצליה ניתן למצוא כמעט את כל חברות ההייטק המובילות, חברות סטארטאפ רוצות להיות ממוקמות בהרצליה, חברות הנדל"ן בעצמן מקימות משרדי פאר, בנקים בקיצור כל מה ומי שצריך כדי לנהל משרד,יש לו משרדים להשכרה בהרצליה. כמובן שיש גם תחבורה ציבורית של רכבות ואוטובוסים, חנויות מגוונות, מסעדות, חברות שליחויות, חברות דפוס ועוד המון עסקים מסביב שנותנים ומספקים את כל השירותים שאתם צריכים.  יש יתרונות רבים להיות בעלי הנכס ולרכוש את המשרד על פני השכרתו. אז כיצד ניתן למצוא משרדים למכירה בהרצליה? על כך ועוד בהמשך.

איך תמצאו את המשרד שלכם?

כאמור משרדים למכירה בהרצליה הם נחשבים לאיכותיים בזכות המיקום, השירותים ומגוון הדברים שקיימים מסביב, זאת הסיבה שרבים מהחברות מעדיפות ורוצות למקם את המשרדים שלהם בהרצליה. יש 2 מרכיבים עיקריים שיקבעו את תהליך מציאת משרדים למכירה בהרצליה, תקציב וגודל:

גודל המשרד או המשרדים הנדרשים

הגדרת השטח אותו אתם מייעדים לעבודה חשוב מאוד על מנת שלא יהיה לכם משרד קטן מידי או גדול מידי. חשוב מאוד להגדיר את הגודל הנדרש ואת זאת תוכלו לעשות על ידי חישוב פשוט, ממוצע השטח הנדרש עבור משרד לעובד נע בין 9 ל 10 מטר מרובע אז עבור 5 עובדים תצטרכו משרד בסדר גודל של כ 50 מ"ר לטובת העובדים, הוסיפו על כך מטבחון של נניח 4 מ"ר, שירותים עוד 2 מ"ר ואולי פינת המתנה 4 מ"ר וחדר ישיבות 20 מ"ר  בסך הכל קיבלתם שטח משרדים כולל של כ 80 מ"ר… תארו לעצמכם מה נדרש עבור 10 עובדים, 50 עובדים וכן הלאה… חשוב בעת תכנון המשרדים לקחת בחשבון בנפרד את השטח המיועד עבור העובדים בנפרד ואת השטח המוגדר כמשותף כלומר המטבחון, חדר ההמתנה וכדומה.

עלויות המשרדים

השלב הבא לאחר ההבנה של השטח הנדרש עבור המשרדים הוא נושא העלויות, העלויות הם נגזרת ישירה של השטח של המשרדים. חשוב לקחת בחשבון שמצד אחד חישוב העלויות מכיל את המחיר למ"ר אולם המחיר אינו קבוע אלא משתנה בהתאם למיקום הגיאוגרפי, הביקוש ורמת הגימור של המשרדים.

שכלול הנתונים

לאחר שכלול הנתונים הכוללים את השטח הנדרש והעלויות אתם יכולים להתחיל ולחפש את הנכס המתאים לכם ביותר. מומלץ להתייעץ עם מומחה נדל"ן ועדיף שיהיה מקומי. אולי יש לכם סוכן נדלן שהוא מכר או חבר אך אם הוא לא מהאיזור שבו אתם רוצים לבצע את הרכישה אתם עלולים להפסיד זמן מצד אחד וכסף מצד שני כי לא בטוח שהחבר או המכר שלכם באמת יודע ומכיר את הנכסים באיזור ואת האזורים שיתאימו לדרישות שלכם. לכן ההמלצה היא תמיד לאתר סוכן נדלן מקומי שמכיר את השטח ויש לו ניסיון במכירת נכסים כדוגמת זה שאתם רוצים לרכוש.