דף הבית מידע מקצועי מאמרים מקצועיים מה עדיף משרדים להשכרה או רכישה בהרצליה?

מה עדיף משרדים להשכרה או רכישה בהרצליה?

הקמת עסק כרוכה בהרבה משתנים שיחד יוצרים את המכלול שאתם קוראים לו "העסק שלי" אחד מהאלמנטים המחייבים כמעט בכל עסק שיש לו צורך בקבלת לקוחות ומכירת מוצרים הוא משרד. הרצליה נחשבת למקום פורה עבור מגוון רחב של עסקים מסוגים שונים החל ממפעלי היי טק ועד למשרדי עריכת דין וכדומה. הצרכים של העסק משתנים כל הזמן הן מבחינת הצרכים השוטפים לתפעול וניהול העסק והן מבחינת התפתחות וגידול טבעי. לא אחת כאשר עסק גודל גדלים גם הצרכים שלו ואם העסק מצטמצם אז ביחס ישר גם ההוצאות צריכות להצטמצם. בין הדברים הראשונים שיביאו לידי ביטוי גידול או צמצום הם מיקום וגודל המשרד. לא אחת הצורך בהחלפת מיקום המשרדים נובע בשל אותו גידול או צמצום ואתם נכנסים למהלך של חיפוש משרדים להשכרה בהרצליה שיתאימו לצרכים ולאופי העסק שלכם.

היתרונות של משרדים להשכרה בהרצליה על פני רכישה

לא אחת עולה השאלה מה עדיף: לשכור או לרכוש, יש הבדל משמעותי בין 2 הפעולות האלו כאשר ברוב המקרים רכישת נכס תמיד תקבל עדיפות (בתנאי שאתם יכולים להרשות לעצמכם את זה) מכיוון שאמרנו שכמעט כל עסק צריך מקום בו הוא מבצע את העסקאות בין אם זו חנות או משרד יש צורך להבין את המשמעויות וההבדלים בין רכישת נכס שישמש אתכם כמשרד או השכרת משרד.

רכישת נכס – מאפרת לכם עצמאות מלאה, אתם יכולים ליהנות מהמשרד שרכשת בכמה אופנים, לשימושכם הפרטי או להשכרתו, בשני המקרים רק לאחר סיום התשלום המלא על הנכס אתם תתחילו ליהנות ממנו באמת והכוונה היא שאם אתם רוכשים אין לכם תשלומי שכירות ובמידה ויש לכם משכנתא אז החיסכון של תשלום על שכירות בעצם משלם את המשכנתא, לחילופין אם אתם רוכשים נכס ומשכירים אותו השכירות שתקבלו תשלם את המשכנתא, בשני המקרים אתם מרוויחים.

שכירת נכס – לא כל אחד יכול להרשות לעצמו רכישת משרד והרבה מחפשים משרדים להשכרה בהרצליה מסיבות שונות אחת מהן היא הגמישות בסוג המשרד, הרי שאם רכשתם לא תוכלו להחליף למעט ביצוע רכישה ומכירה של הנכס הקיים לעומת שכירות שתמיד תוכלו בקלות יחסית להחליף משרד. מה גם שלרוב עלות השכרת משרד בחישוב הכללי תהיה נמוכה יותר מרכישתו.

לסיכום, רכישה או השכרה של נכס?

אם אתם שואלים את עצמכם מה עדיף משרדים להשכרה בהרצליה או רכישתם הרי שהתשובה על כך נמצאת אך ורק בידכם ותלויה ביכולת הפיננסית שלכם, מיקום וסוג העסק ובחישוב שעליכם לעשות מבחינת כדאיות כלכלית. לא כדאי להתפתות ולמהר ברכישת נכס לטובת משרדים מכיוון שאם בעתיד תרצו להשכיר אותו הלאה לגורם שלישי הרי שהנכס צריך להיות במיקום ובעלות שתתאים לאחרים, אם הנכס יקר מידי לתחזוקה לא בטוח שתמצאו שוכרים בקלות אם בכלל. לכם כמו שאומרים: סוף מעשה במחשבה תחילה בצעו חישובים, הצתייעצו עם בעלי מקצוע מיומנים בכל הנוגע לחיפוש משרדים להשכרה בהרצליה או רכישה, כך תבטיחו לעצמכם עסקה טובה, מוצלחת עם מינימום טעויות.