דף הבית מידע מקצועי סקרים וניתוחי שוק פנסיה או נדלן מניב לפנסיה -מה עדיף ?

פנסיה או נדלן מניב לפנסיה -מה עדיף ?

הסקרים האחרונים מגלים ששיטות חישוב הפנסיה ואי הודאות סביב הנושא, כמו גם הצורך בדחיית גיל הפרישה, גורמים לציבור הרחב לנוע בחוסר נוחות בכסאות. ובצדק. יש בועת עמימות סביב נושא הפנסיות.

חסכון פנסיוני- פנסיה -האם באמת בטוח כמו שכולנו חושבים?

אנחנו חיים את חיינו בהנחה ש"יהיה בסדר". כולנו פשוט מאמינים שהכל יסתדר. וכשנפסיק לעבוד נוכל להתקיים בכבוד מכספי הפנסיה.
החסכון הפנסיוני הוא סכום הכסף הגדול ביותר שאנשים חוסכים במהלך חייהם. ההחלטות לגבי החסכון הן משמעותיות והרות גורל, וקובעות את עתידם של אנשים רבים.
בשנים האחרונות המדינה הקשיחה את החוקים בנושא החסכון הפנסיוני, על מנת שלא יגדל במדינתנו הצנועה דור עתיד שאין לו ממה להתקיים עם הגיעו לגיל פנסיה.
ולמרות החשיבות הגדולה, והמודעות העולה, עדיין הידע של הצרכנים בתחום זה קטן וזניח. ביטוח באופן כללי הוא תחום מורכב , ובפרט תחום הביטוח הפנסיוני, מדובר במוצר שפשוט אינו נגיש לאזרח הממוצע. המעורבות של הצרכנים בבחירת הביטוח היא מינורית. אף אחד לא באמת מבין את דפי הביטוח, ולכן כולנו נשענים על האמונה.
הסקרים האחרונים מגלים ששיטות חישוב הפנסיה ואי הודאות סביב הנושא, כמו גם הצורך בדחיית גיל הפרישה, גורמים לציבור הרחב לנוע בחוסר נוחות בכסאות. ובצדק. יש בועת עמימות סביב נושא הפנסיות.
ובעצם כבר אי אפשר להסתמך רק על הקרנות שיוכלו לפרנס אותנו כשנזדקק לכך.
אז מה בעצם אנחנו מציעים לכם לעשות כדי שנוכל לישון קצת יותר בשקט?
על מנת שתוכלו להבטיח את ההכנסה שלכם, לאורך שנים ארוכות ורבות, אנו מציעים לכם אפיק השקעה של נכס מניב.
אפשר לפזר את ההשקעות, מעבר לחסכון הפנסיוני, גם לאפיקים נוספים, שיניבו הכנסות בטוחות, קבועות וראויות.
נכס מניב הוא נכס נושא תשואה. נדל"ן מניב הוא כל נכס שניתן להשכיר אותו ולהנות מהחזר הכנסה קבוע בצורת דמי שכירות. נכס מניב יכול להיות דירת מגורים (שככל הנראה תניב תשואה נמוכה יותר מנדל"ן מסחרי), מבנה מסחרי, חנות, קניון, חניון, בית מלון, אולם או אפילו תחנת דלק.
השקעות ורכישת נדל"ן מניב מתבצעות על עקרון השימוש במנוף פיננסי, שמאפשר למשקיע לצבור נכסים תוך שימוש בהון עצמי מועט באופן יחסי לגודל ההשקעה. אחד הפרמטרים בשיקולים לרכישת נכס מסחרי כהשקעה הוא שהיחס בין עלות הקנייה לשכר הדירה שיתקבל מהשוכר, היא התשואה להשקעה בנכס. תשואה מקובלת נעה לרוב סביב 7%-9% לשנה אחרי הוצאות תחזוקה, תפעול ופחת.
אנחנו מציעים לכם להבטיח את עתידכם ולא להסתמך רק על חסכון פנסיוני.
וזה בדיוק הרגע שבו אנחנו, בסטאטוס יועצי נדל"ן, מסייעים לכם למצוא את הנכס המתאים ביותר עבורכם.
פנו אלינו!