דף הבית מידע מקצועי נדל"ן מניב קרנות נדל"ן פרטיות

קרנות נדל"ן פרטיות

השקעות נדלן לפרטיים

סטאטוס יועצי נדל"ן גאים להציג: קרנות נדל"ן פרטיות -REPF
השחקנים הגדולים והמוסדיים בשוק הנדל"ן בישראל, רוכשים נדל"ן ובהיקפים גדולים. היתרון לגודל הינו משמעותי וכך, הם יכולים לגזור ולקצור את פירות ההשקעה בעיסקאות גדולות ובמיליונים. כמו כן, הם הופכים ל"שחקנים מרכזיים" וכל הצעה נדל"נית מתרוצצת לרגליהם. ומנגד, יושבים להם בעלי הון – פרטיים ברובם, אשר כל "פשעינו" הוא סכום הכסף שברשותינו וביכולתנו או רצוננו להשקיע.

ברם, ברמת הפרט – אין סיכוי לפרטי שכזה בשוק הנדל"ן של היום – לרכוש ולעשות את העיסקאות המובילות, אלא אם כן, ירכוש וישקיע בסכומים גדולים ,או ירכוש משרדים למכירה והשקעות נדל"ן  במסגרת משותפת כמוצע לעיל- בקרנות נדל"ן פרטיות.

אנו בסטאטוס מאמינים ויודעים כיצד להשקיע נכון וכיצד לקצור נכון את פירות ההצלחה בהשקעות נדל"ניות. לצורך כך הקמנו קונספט ייחודי של קרנות נדל"ן פרטיות – עד 10 שותפים בכל קרן, אשר תשקיע בנדל"ן מניב + ייזום בנדל"ן.

בכל קרן כזאת שותפים משקיעים שונים וביחד עם חברת סטאטוס יועצי נדל"ן, השותפה עצמה בקרן כולל השקעה כספית ישירה, נפעל ונבצע יחד עיסקאות נדל"ניות ריווחיות לרבות: עיסקאות שיתוף,רכישת נדל"ן מניב וייזום עיסקאות. אנו לא יושבים מהצד ונותנים מהצד הצעות לרוכשים בכספם, אלא נהיה שותפים לכל עיסקה ולכל צעד שכזה.

"WE PUT OUR MONEY WHERE OUR MOUTH IS"

קרנות אלו יהיו מוגבלות בתקציב ההשקעה הראשוני , כך שלכל משקיע בקרן תהיה אחזקה ובעלות ביחס ישר להשקעה .
כל משקיע יחזיק מניות בקרן הנדל"נית; מניות אלו יסבו לו רווחים ואף יהיו סחירות וניתנות למכירה – במקרה והמשקיע ירצה לממשם. כמו כן, קרנות אלו ינוהלו לפי החוק ולפי הנהוג והמקובל בחברות לרבות ישיבות שותפים, דוחות, פעולות כינוס דריקטוריונים וכיוצב`.

סטאטוס יועצי נדל"ן, כמי שנחשבת "עושה שוק" בשוק משרדים למכירה והשקעות הנדל"ן המניב וכמי שמובילה בעשייה בשיווק פרויקטים לרבות עסקאות מניבות ועסקאות שיתוף וסינדיקציה, מזמינה אתכם להצטרף להצלחה, להצטרף לקרן ההשקעות הפרטית אשר צורת ההתארגנות והניהול, לרבות מינוי דירקטוריון מקרב המשקיעים, מנטרלת ומפחיתה כמעט לחלוטין את אלמנט הסיכון וכך הופכת כל אחת מאיתנו לשחקן במגרש של הגדולים. כי רק כך – כשאנו מלוכדים ובעלי יכולות השקעה גבוהות וביחד עם הידע הקיים נוכל לפעול במצויינות ובדומיננטיות ולהצליח !

הנני לרשותכם באשר לכל שאלה ו/או

בברכה,
גיל ורדי,
מנכ"ל

להלן דוגמאות מעסקאות חברת סטאטוס יועצי נדל"ן:

  • סטאטוס יועצי נדלן – רכשה עבור משקיע ברמת החייל בברזל 32 ת"א בשנת 2006 משרדים ב 1200 $ למ"ר. לאחר שהשכרנו אותם ב 14 $ למ"ר מכרנו אותם כעבור שנה וחצי ב 1800 $. (תשואה של 14% + מימוש רווח הון של 700,000 ₪).
  • סטאטוס יועצי נדל"ן בשיתוף עם חברת אולימפייה גיבשה קבוצת רכישה – קבוצות של משקיעים אשר רכשו בעסקת סנדיקציה מגרש לבניית מגדל משרדים בבורסה בר"ג ב 2007 כ – 10,000 מ"ר. עיסקה זו בוצעה במחיר נמוך מאד וללא רווח יזמי כלל (סינדיקצייה) החל מ – 1500$ למ"ר. בתחילת 2008 מכרנו למשקיע את אחזקותיו ב 2100$ – רווח הוני של 120,000$ ב – 10 חודשים.
  • סטאטוס יועצי נדל"ן – רכשה עבור משקיע גדול קומת משרדים ריקה במגדלי בסר ותוך חודשיים השכירה אותה עבור הלקוח ב – 5 עסקאות כך שהתשואה שהתקבלה הינה 9.5%. במהלך שנת 2007 מכרה סטאטוס יועצי נדל"ן למשקיע את הנכס תוך גריפת הון של 2000 ₪ למ"ר רווח הוני של 1 מיליון ₪ בתקופה של שנה וחצי.
  • סטאטוס יועצי נדל"ן רכשה במגדלי בסר ברמת גן משרדים עבור משקיע ופיצלה את הקומה ומכרה אותה ברווח של 600 $ למ"ר (זיהוי הזדמנות בשוק הנדל"ן רווח הוני של 2.4 מיליון ש"ח).
  • סטאטוס יועצי נדל"ן איתרה נכסים מניבים ללקוחות והמליצה על רכישת משרדים במגדל התיכון ברחוב הארבעה – אחד מהמגדלים היקרים בשוק ובתשואה של 7% ב – 2000 $ למ"ר. כעבור שנה קיבל הלקוח הצעה למכירת המשרדים ב – 3500$ למ"ר וללא קשר לתשואה. (פוטנציאל מימוש לרווח של מעל 1 מיליון דולר).
  • סטאטוס יועצי נדל"ן רכשה עבור משקיע קומת משרדים ביגאל אלון לפי מחיר של 1400$ למ"ר בשנת 2007 והשכירה אותם ב 12-13$ למ"ר – תשואה של 10 – 11%.

לפרטים נוספים עלינו ועל פעילותינו,
הינכם מוזמנים לשוחח טלפונית – 03-6240102
או לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת קשר.