דף הבית מידע מקצועי סקרים וניתוחי שוק קרנות פרטיות לנדלן מניב 9/2013

קרנות פרטיות לנדלן מניב 9/2013

כספי חיסכון ,קרנות ההשתלמות כספי הפנסייה או נדל"ן מניב ?

שוב צצה ועולה השאלה מה לעשות עם כספי הפנסייה שלנו ? האם לרכוש דירה ,מגרש חקלאי ,נכס מסחרי בישראל או דירה קטנה בחו"ל ?הכירו את המוצר החדש אותו אנו מריצים בקרב המשקיעים , קרנות נדלן מניב למשקיעים .

העיתונות והאינטרנט מלאים בהצעות למשקיעים : קרנות נדל"ן פרטיות, קרנות ריט, דירה קטנה או קרקע חקלאית?
האינטרנט והעיתונות מלאים מודעות מפתות בדבר השקעות נדל"ניות בארץ ובחו"ל, החל מ-100,000 ₪ בלבד.
ומה עם שוק ההון ?הבורסה? ,מניות של חברות נדל"ן ,אג"חים או קרנות ריט ?שוק ההון מציע מספר מגוון של אפשרויות למשקיעים כאמור החל מרכישת מניות של חברות נדל"ן, אג"חים למיניהם, אולם כל תמהיל ההשקעות הנ"ל הינו עדיין במסגרת השקעות בורסאיות הנסחרות בשוק עם סיכויי ידוע וגם סיכון מרובה.נדל"ן מניב – זה לא בורסה !

כל השקעה בנדל"ן בד"כ תהיה מלווה בהלוואה ובמימון, וכך אנו יוצרים מינוף בהשקעה .
פרסומות ומאמרים. להשקעה החל מ-100,000 ₪ לא יאפשרו רכישת מגרש חקלאי – אלא רק כחלק מקבוצה, כך הדבר יהא גם לגבי נדל"ן בחו"ל המתייחס לרכישת דירה קטנה .
ברכישת דירה קטנה בחו"ל יש לקחת בחשבון הוצאות נילוות כאשר מעבר למחיר צריך להתייחס להוצאות ההקמה לעיסקה, הוצאות הקמת החברה רואי חשבון עורכי דין ונוטריונים וזאת לפני הוצאת התחזוקה לדירה.

קרנות נדל"ן פרטיות – השקעה בנדל"ן מניב

ישנם גופים כאמור שמאגדים רוכשים במסגרת שותפות (עד 35 שותפים) או במסגרת חברה בע"מ, כאשר ישנו תקנון התאגדות למשקיעים "קרנות נדל"ן פרטיות" הן ללא ספק הדבר הבא. ישנן קרנות נדל"ן המשקיעות בפרויקטים של תמ"א 38 ישנן כאלה שמשקיעות בפינוי בינוי, רכישת מגרשים חקלאיים וכד`.

ברם, "קרנות נדל"ן פרטיות" המשקיעות בנדל"ן מניב, מבית היוצר של סטאטוס יועצי נדלן , הינן פורמט מעניין ומומלץ שבו המשקיע למעשה מקבל אחזקה בנדל"ן אמיתי ומניב – לא חלום עתידי.
המשקיע מקבל תשואה על ההשקעה כבר היום ולא ממתין תקופות ארוכות להשבחה ולתפעול הנדל"ן (כמו בפרויקט תמא – פינוי בינוי – מגרש חקלאי).

בקרנות נדל"ן פרטיות – מומלץ לבדוק את מנהל הקרן, ניסיונו הנדל"ני, תוצאות ועסקאות שבוצעו וכמובן אפיק ההשקעה המומלץ והתשואה האפשרית.כמובן שאין פה התחייבות אך הניסיון מדבר בפני עצמו.
למשקיע – בקרנות נדל"ן פרטיות ומניבות של סטאטוס יועצי נדלן , יתרון על פני השקעה נדלנית שונה , מהשקעה במגרש חקלאי ,או בפרויקט תמא רו פינוי בינוי , כי התשואה הינה מהירה ומיידית.

המשקיע ברנות הנדלן המניב של סטאטוס יועצי נדלן נהנה מנכס נדלני שנרכש בעיסקה גדולה ולכן מחירו יהיה בד"כ אטרקטיבי לעומת רוכש פרטי עצמאי.ומשכך, פוטנציאל ההשבחה קיים ויש סיכוי יותר מסביר שבדרך זו תהיה השבחה ורווח הון למשקיע.
כמו כן אנו לא מתעלמים מרגע מתזרים שוטף של שכר דירה וכך למעשה אנו בונים את תמהיל ההשקעות לטווח ארוך יחד עם משקיעי החברה תמהיל ריווחי ועם סיכויי השבחה.

בכבוד רב,

גיל ורדי,
מנכ"ל