דף הבית מידע מקצועי סקרים וניתוחי שוק זהירות ! משרדים קטנים | סטאטוס יועצי נדלן

זהירות ! משרדים קטנים | סטאטוס יועצי נדלן

מגדלי אלון סטאטוס יועצי נדלן
מגדלי אלון סטאטוס יועצי נדלן
משרדים למכירה והשקעות? משרדים קטנים ? שימו לב להבדל ולשוני ביניהם.
אנו קוראים לציבור המשקיעים לשים לב לעיסקאות שכאלה כיוון שהינן מורכבות יותר ,מסובכות מבחינה רישומית ומורכבות בהיבטים המימוניים והתנהלות שוטפת וללא ליווי מקצועי והבנה עמוקה בתחום – יכולות להיות מסוכנות.
הנהירה אל עבר המשרדים

"אחרי העלאת מס הרכישה ויוזמת מס דירה שלישית, החלו משקיעי הנדל"ן הקטנים לנהור אל הטרנד החדש: משרדים להשקעה". כך לפי כתבה שפורסמה בימים האחרונים בגלובס.

את בשורת הנדל"ן המסחרי אנחנו ב"סטאטוס" מכירים כבר מזמן, אבל לאחרונה מדובר בבשורה שהפכה להיות "הדבר החם הבא" בקרב משקיעים. התמורות האחרונות בשוק הדירות טרפו את כל הקלפים והפכו את שוק המשרדים למכירה והשקעות ללוהט ומבוקש. אם עד לפני כמה חודשים כולם חיפשו דירות להשקעה, מתוך נקודת הנחה שאלו יניבו להם רווחים עתידיים, לא עוד.
משרדים … קדימה למשרדים .
הרגולציה
הרגולציה בשוק הדירות דחקה את כל המשקיעים החוצה, באופן טבעי. שוק הדירות נמצא זמן רב בכותרות, ולא מבחינה חיובית בזכות מס הרכישה שקפץ ויוזמת מס על דירה שלישית, אלו לא מיטיבים עם השוק שעד לא מזמן נחשב "החם ביותר" בעולם הנדל"ן.
כיום כבר כולם יודעים שהתשואה המשתלמת ביותר נמצאת דווקא בנדל"ן מסחרי. ההתנהלות בשוק המשרדים קלה יותר מבחינת ניהול העיסקה פיצולה ושיווקה.

ההשקעה במשרדים קטנים 

הבשורה המשמעותית היא בעיקר עבור האזרח הממוצע. דווקא אותם אנשים שלא "נחים" בחשבונם כמה מיליוני שקלים "מיותרים" בחשבון הבנק, אלא אותו אדם ממעמד הביניים שעבד כל חייו וחסך כמה מאות אלפי שקלים.
דווקא עבורכם יש לנו בשורה !

אל תחששו יותר להשקיע כספכם בנדל"ן מסחרי מניב, כי שם תקבל את התשואה הטובה ביותר .בנדל"ן מסחרי מניב נמצא הבטחון לעתיד של משפחתך.
גם עם סכומי כסף שאינם גבוהים בצורה משמעותית (300-400 א"ש) ניתן לרכוש משרד קטן ולנסות להשכירו בשוק החופשי.
אין מה לחשוש כי אם יש עיסקה נכונה והכוונה נכונה הנדלן המסחרי ושוק המשרדים טובים מההשקעה בדירות המגורים כי גם  מחירי הדירות כיום, שהינם גבוהים מאוד, ובכל עיסקה צריך לגייס סכומי כסף גדולים על מנת לרכוש דירה שתניב תשואה שבסהכ הינה תשואה נמוכה.
הביקוש והסיכון 
הביקוש למשרדים קטנים, שקפץ בצורה משמעותית לאחרונה, בעיקר באזור גוש דן, גרם גם למשקיעים לרוץ ולהשקיע את כספם בנדל"ן מסחרי. במשרדים התשואה נאה מאוד, בעיקר במשרדים הקטנים.
לאחרונה צצו להם ייזמים המוכרים משרדונים בשטחים קטנים של חדרים בודדים.
מומלץ למי שמשקיע בעיסקאות שכאלו להתייעץ עם אנשי מקצוע ויועצים בכירים בתחום הנדלן על כל ההשלכות שקיימות בעיסקה שכזו.
הרעיון המבורך של משרדים קטנים- כאשר ההתנהלות והארגון אינם נכונים ,יכולה להיות מסוכנת למשקיע.

התשואה במשרדים קטנים

התשואה על נדל"ן מסחרי, בדגש על משרדים, עומדת כיום עד 7%, לעומת 2-3% בנדל"ן למגורים. אומנם יש מיסוי כבר מהשקל הראשון (בהמשך), אך בנדל"ן מסחרי יש לכם מגיני מס כמו :הריבית על ההלוואה מוכרת לצורכי מס, ויש פחת שמוכר לצורכי מס. גם אחרי המס ,ההכנסה יכולה להגיע ליותר מפי 2 בהשוואה לדירות מגורים.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת למתן ייעוץ נדלני אודות השקעות בנדלן מניב ותיפעול שוטף של משרדים להשכרה ומשרדים למכירה