דף הבית מידע מקצועי סקרים וניתוחי שוק משרדים בבני ברק בעקבות הבורסה ברמת גן

משרדים בבני ברק בעקבות הבורסה ברמת גן

העיר בני ברק נחשבת מאד צפופה ובין הערים העניות בישראל.במהלך ה-5 שנים האחרונות, אנו עדים לשינוי במתחם בני ברק מערב אזור קניון איילון, אני רואים כי תוכניות רוקמות עור וגידים ולפתע פתאום צצים להם מגדלים באוויר.אלו מגדלי המשרדים המפוארים של בני ברק או כפי שמוגדר המתחם BBC (בני ברק ביזניס סנטר).
החדשות המרעישות באזור BBC הן שראשית כל המתחם ינוהל ויתופעל בעזרת מנהלת המתחם. הנושא חשוב במיוחד לאור מגדלי המשרדים המציעים משרדים להשכרה ולמכירה כבר לאכלוס כמו בסר 2+ בסר 3 + מגדל הקונקורד.
העיר בני ברק שמה לה למטרה להעתיק את הפעילות המשרדית מאזור הבורסה ברמת גן, וליצור ל"אחותה" תחרות.
בעוד שהעיר רמת גן ובמיוחד אזור הבורסה בנויים בצפיפות וללא מחשבה ותכנון, הרי העיר בני ברק מתוכננת להפליא מראש.כך לצורך הדוגמא כל מתחם מגדלי המשרדים של בסר 3 + בסר 4 מוקף בכבישים חדשים, רחבים עם ככרות לזרימת התנועה. מנהלת המתחם יחד עם עיריית בני ברק, חשבו נכון כאשר שמו דגש על נתיבי תנועה ותחבורה מסביב למתחם ובתוכו, וכך למעשה חיברו את כביש ששת הימים (כביש המשך לאבא הלל) עם כביש ז`בוטינסקי.עריית בני ברק התירה ליזמים ולחברות הבנייה לבנות לגובה וכך אנו רואים תכנון מדהים של מגדלי משרדים מהמפוארים שיש במדינת ישראל כמו בסר 3 + בסר 4 אשר יינשאו לגובה של 35-40  קומות .
במגדלים אלו אנו מציעים משרדים למכירה בבני ברק  .בעתיד מתכננים אולי לבנות גם את מגדל דן אשר מתוכנן לגובה של 50 קומות. שטחי המשרדים להשכרה חוץ מאלה המוצעים למכירה כמו בבית וי טאוור וגם במגדל בר כוכבא (קבוצת חגג) נקלטים בשוק, ורבים מהרוכשים מעתיקים את אזור פעילותם למתחם בני ברק כי הם גם רואים דמיון רב למה שקרה בבורסה רמת גן לפני 20 שנים,וכך למעשה מריחים את הפוטנציאל הגדול הגלום , וכנראה לא רחוק היום שבני ברק תתקרב ברמתה למתחם הבורסה ברמת גן.
מתחם BBC הינו ממתחמי העסקים המודרנים של ישראל ומציע משרדים להשכרה בבני ברק ,מתחם העסקים של בני ברק  צפוי לאכלס בשנתיים הקרובות כ- 120,000 מ"ר משרדים, וכבר אנו עדים לתכונה רבה בקרב חברות מתמחות בשיווק אשר עושות ופועלות במכירת משרדים למשקיעים ולמשתמשים וגם בפעולות השכרה למשתמשי קצה.

אין ספק, בני ברק הבינה כי הארנונה והפעילות העסקית יכניסו לקופתה הענייה כסף רב, ולכן העירייה מאד משתפת פעולה ומשתדלת לפיתוח יפה והצלחת המתחם.