דף הבית מידע מקצועי סקרים וניתוחי שוק משרדים מומלצים להשכרה בתל אביב

משרדים מומלצים להשכרה בתל אביב

תל אביב הינה מטרופולין העסקים בישראל. עיר צבעונית שוקקת ומרגשת .שוק משרדים להשכרה בתל אביב והמשרדים למכירה מושפע מחלוקה גיאוגרפית זו, וכמובן ברת השפעה על המחירים של משרדים להשכרה בתל אביב משרדים למכירה כמובן.
לראייתנו המקצועית העיר תל אביב נחלקת לאזורים .הסקירה הבאה מבליטה את ההבדלים באזורים בתוך תל אביב כאשר לכל אזור העדפה משלו וייחוד משלו, יתרונות וחסרונות המשליכים על היצע המשרדים להשכרה בתל אביב ותימחורם.

ישנם אזורים שבהם ממוקמים משרדים להשכרה בבניינים צנועים כמו מתחם איילון המערבי שבו מוצעים משרדים להשכרה במחירים נמוכים יחסית לעיר, וישנם אזורים שבהם יככבו מגדלי היוקרה שבהם מחירי המשרדים להשכרה מהגבוהים בארץ כמו מתחם רחוב הארבעה ובית המשפט. ישנם אזורים צפופים והסטוריים כמו אזור הסיטי ששם ניתן לשכור משרדים בבניינים לשימור ובמגדלים כאשר מחירי המשרדים להשכרה הינם גבוהים ויקרים , וישנם אזורים חדשים ומתפתחים – כמו אזור רמת החייל שמאופיין כיום בעיקר בבנייה מודרנית ונקייה אשר מציע אופציות של משרדים להשכרה במחירים סבירים ונוחים.

הגידול בבנייה בשטחי משרדים להשכרה בתל אביב ,מבטא את החידוש והקדמה לאחר תקופה ארוכה שלא בנו בישראל. לאחר תקופת פגרה ארוכה, אנו מבחינים בהיצע חדש של משרדים אשר הולך ונבנה לו בת"א.אנו עדים ללוק חדשני של מגדלי משרדים להשכרה מודרניים מזכוכית, עם עיצוב מרתק: קומות בולטות וגם נסוגות מהקונטור הרגיל, בשילוב מרפסות וחזיתות, שונה לגמרי מהתכנון והעיצוב של שנות ה90 ותחילת ה 2000.

אי אפשר שלא להתייחס בתחילת סקירה זו למגדלי משרדים להשכרה בתל אביב המוכרים בדמות מגדלי עזריאלי ומגדל שלום הוותיק, אשר ללא ספק מהווים סימני דרך חשובים ביותר "בתיכנון הגובה" של תל אביב.

משרדים להשכרה בתל אביב-אזור דרום הקריה
באזור דרום הקריה מתחם שרונה, נבנים להם מגדלי הארבעה : 2 מגדלי זכוכית מרהיבים המתנשאים לגובה של 32 קומות שבהם מוצעים משרדים למכירה במסגרת קבוצת רכישה.מגדלי משרדים אלו נהנים מעיצוב חדשני לובי ומבואות כניסה רחבות ידיים עם תקרות זכוכית והם ממוקמים בסמוך לפארק שרונה ולמתחם השוק הסיטונאי המהווה את המע"ר הבא של תל אביב. אין ספק שעם אכלוסם יציעו מגדלי הארבעה משרדים להשכרה ואף משרדים למכירה במתחם דרום הקרייה , ואין עוררין כי הם יהיו הסמן הימני והיוקרתי של שוק המשרדים.

משרדים להשכרה בתל אביב-מתחם איילון
במתחם איילון, סטאטוס משווקת בבלעדיות את אלקטרה סיטי – מגדל המשרדים המפואר של חברת אלקטרה. מגדל הזכוכית המפואר ממוקם על ציר האיילון ותחנת הרכבת, מגדלי אלקטרה סיטי מבית היוצר של קבוצת אלקטרה נדל"ן -יהיו מגדלי היוקרה של תל אביב במתחם איילון ולה גארדיה,המגדל נישא לגובה של 22 קומות ומציע משרדים למכירה ומשרדים להשכרה לכניסה ב 2014, ובמחירים אטרקטיביים.מגדל זה נהנה מחשיפה אדירה לאיילון ומנגישות מצוינת לתחנת הרכבת ומחלפים.

במחלף לה גארדיה ובקרבת מגדלי אלקטרה סיטי,ניבנים מגדלי מזדה פורד של ויתנייה .מגדל מעוצב מודרנית בשילוב של קירות זכוכית ומרפסות בכל קומה.
אזור במע"ר הצפוני – מתחם מנחם בגין צפונית לעזריאלי וגם ציר נתיבי איילון משני צידיו כמובן הולך לרכז את מגדלי היוקרה במשרדים . לאורך האיילון וצמוד לעזריאלי ישנו מתחם המחלבות –מתחם תנובה, אשר בו ניבנים מגדלי מיד טאוון -שבו מתוכננים לקום 2 מגדלי משרדים ומגדל מגורים ע"י קבוצת פאנגאייה ואלקטרה נדל"ן. מגדלי משרדים אלו יציעו משרדים למכירה ואף להשכרה ויתנשאו לגובה של 65 קומות .קבוצת עזריאלי , המובילה בתחום הנדלן המניב והמשרדים , מבססת מעמדה ואחזקתה במתחם ובמיוחד לאחר רכישת מתחם ידיעות אחרונות אשר יתחבר למגדלי עזריאלי,ובהמשך כמובן מתחם קופת חולים אשר גם בו תיבנה הקבוצה מגדלי משרדים להשכרה.

כיום אנו עדים להשלמת השיווק במגדלי קרדן ובצמוד אליו כבר "מחממים מנועים " במגדל WE ובמגדלי מבני גזית פז ומגדלי H של קבוצת חג`ג` על מתחם רסיטל – בית השמחות לשעבר ,ואשר מציעים כיום משרדים למכירה להשכרה בשלב א, ובמקביל כבר מתכוננים לקבלת היתר לשלב ב תוספת קומות של משרדים למכירה ולהשכרה.

משרדים להשכרה בתל אביב-מתחם יגאל אלון
ביגאל אלון, ממש בימים אלו, תם ונשלם לו הליך שיווקי של מגדל אלקטרה המפואר: 50 קומות של עיצוב מודרני מחופה זכוכית. אגב במגדל זה מוצעים משרדים להשכרה בלבד. לא מזמן, השלימה חברת בסר ,קבוצת רכישה למגדלי בסר TLV הממוקמים על מתחם הארגז הוותיק. מגדלי בסר – 2 מגדלי יוקרה הנישאים לגובה של כ 50 קומות שווקו בהצלחה ובמהירות רבה .אנו בסטאטוס קוראים ומבינים את המפה: כבר היום אנו נערכים לקלוט את מגדלי היוקרה ובימים אלו ממש, אנו מתחילים ,מכינים ובודקים, אופציות של משרדים למכירה ולהשכרה במגדלי בסר TLV.

משרדים להשכרה בתל אביב-מתחם סונול ולוינשטיין
במתחם לוינשטיין ומגדלי סונול בתל אביב, סטאטוס יועצי נדלן מגבשת קבוצת רוכשים למגדל משרדים מרהיב, כ-22 קומות למשרדים ובו אנו מציעים משרדים למכירה, כאשר במרומי המגדל יבנו להם מרפסות – ללא ספק אלמנט מיוחד בנוף המשרדי בתל-אביב.מגדלים אלו ממוקמים בסמיכות לציר לה גארדייה ובקרבה למתחם הפיננסי בתל אביב אזור רוטשילד ונהנים מנגישות אסטרטגית.

משרדים להשכרה בתל אביב-מתחם רוטשילד
לא הרחק משם בלב הסוהו התל אביבי , בשדרות רוטשילד , ממשיכים ובונים את מגדלי בכר רוטשילד סנטר – מגדל משרדים חדש ומפואר בן 24 קומות המתנשא לו מעל בית בכר –בניין לשימור משוחזר.גם מגדל בכר ברוטשילד לכשתסתיים בנייתו יציג ויציע משרדים להשכרה במיקום הנחשק של שדרות רוטשילד.

בתחילת רוטשילד משלימה חברת אפריקה ישראל את שלב ב` במגדלי אפריקה ברוטשילד. תוספת של 10 קומות משרדים למגדל הקיים וסה"כ יוצעו במגדלי אפריקה ישראל 27 קומות של משרדים להשכרה, במתחם רוטשילד.