דף הבית מידע מקצועי סקרים וניתוחי שוק משרדים למכירה בתל אביב ומדע בדיוני ?

משרדים למכירה בתל אביב ומדע בדיוני ?

משרדים למכירה ? מדע בדיוני ?

אז מה באמת בין מדע בדיוני ומשרדים למכירה ?
משרדים בתל אביב במגדלי היוקרה של ישראל ,מספקים כותרות וכמו במדע הבדיוני המפתיע ,הכותרות הללו מפתיעות גם אותנו העושים והעוסקים בתחום שיווק ומכירת המשרדים ברמת גן ובתל אביב.

עצרו!!! לא להתבלבל – נשארנו במקום הנכון בתחום הנדל"ן ולא בתחום הספרות.

בחרתי לפתוח פוסט זה בשמו של הספר המפורסם "20,000 מייל מתחת למים" של הסופר הצרפתי ג`ול וורן כאשר הנושא שמחבר בין הספר לשוק המשרדים למכירה הוא הערך של 20,000.
כמו בספרו הבדיוני – ההפתעה המושלמת בספר הייתה הערך של 20,000 מייל.
האנלוגייה פה לדעתי היא ההפתעה באמירה שלנו כי שוק המשרדים חוצה את רמות המחירים של 20,000 שח.

אנו בעיצומה של שנת 2016 וכדאי לשים לב לתרחישי השוק –במיוחד לתחום משרדים למכירה והשקעות בתל אביב , שבמגדלי היוקרה החדשים מספקים עיסקאות וכותרות.

אנו בחברת "סטאטוס יועצי נדל"ן" מנתחים את פעילות שוק משרדים למכירה ויוצאים בהכרזה : שוק המשרדים בתל אביב מתחזק ויעבור את סף מחיר 20,000 ₪ למ"ר בתל אביב כבר בשנת 2017.
אנו מבססים הכרזה זו בנתוני עסקאות של מגדלי היוקרה בתל אביב וברמת גן, משרדים למכירה במגדלי הארבעה ובמגדלי אלון בתל אביב.

עיסקאות המתבצעות היום בערכים של 17500 מעטפת במגדלי הארבעה של קבוצת חג`ג`, מבטאים מחיר סגירה של קרוב ל20,000 שח למשרדים ברמת גימור מלא.

אמירה זו הינה חשובה כיוון שזו הפעם הראשונה ששוק משרדים למכירה  פורץ את הסקאלה , את תקרת  המחירים מעלה :זו פעם הראשונה שאנו גם נוקבים בהערכות זהירות כמובן כי פני השוק למעלה ויחצו את תקרת הזכוכית וסף המחירים של 20,000 שח למר משרדים.
אנו גם עוקבים אחר שוק ההשכרות ומחירי המשרדים להשכרה בתל אביב וברמת גן במגדלי היוקרה ,כי לפי התאורייה שלנו פה אנו אמורים לראות את מחירי השכירות מתחזקים במגדלי היוקרה לכיוון של 125-130 שח למר של משרדים להשכרה.