דף הבית משרדים למכירה אל תמהרו להתפשר על משרדים למכירה

אל תמהרו להתפשר על משרדים למכירה

אל תמהרו להתפשר על

בודקים וחושבים לפני שמחפשים !

רבים מבעלי העסקים כבר יודעים כי היום ללא ספק הביטחון הכלכלי נמצא בנדל"ן, והכוונה היא שיש ביקוש עבור משרדים למכירה. הביקוש כל כך רב מההיצע שה"מלחמות" על כל נכס נשמעות למרחוק.

אתם נותנים משמעות לכסף שלכם בזכות , למעשה זו דרך בטוחה לשמור על הערך וללא ספק גם להגדיל אותו עם הזמן. נכון שיש משמעות לסוגי הנכסים השונים, משרדים למכירה הממוקמים במרכז הארז יהיו בעלי ערך גבוהה יותר מאשר משרדים למכירה בפריפריה.

גם סוג הנכס, המיקום שלו בקומת הבניין ודרכי ההגעה אליו משפיעים כמעט באופן ישיר על המחירים. והשאלה הנשאלת היא למה בכלל צריך להיות בעלים של נכס? האם זה באמת משתלם לנו? בהמשך נראה חלק מהסיבות.

זו ללא ספק השקעה נבונה

להיות בעלים של נכס ולא משנה מאיזה סוג מאפשר לכם להרגיש קצת יותר בטוחים מאחרים שאין להם. על אחת כמה וכמה מאפשרים לכם לישון יותר טוב בלילה והסיבות לכך רבות. אבל אם ננסה להתמקד בכמה מהסיבות הבולטות ולראות עד כמה אידיאלי להיות בעלים של נכס ואולי אחד שגם מניב לכם תשואה אולי תשכלו גם אתם לרכוש :

  • עצמאות עסקית – אם אתם בעלי עסק ללא ספק לעבוד במקום שהוא בעותכם חוסך המוך הוצאות, החל מהוצאות השכירות וכלה בדמי הניהול והתפעול שלו. 
  • עצמאות כלכלית – גם אם אתם בעלי עסק שצריך מבנה או משרד וגם אם אתם לא, שבבעלותכם ללא ספק נותנים לכם עצמאות כלכלית, תוכלו להשכיר את נכס או לממש אותו ולהניב תשואה עליו או כל דבר אחר ובמילים אחרות שבבעלותכם זו מילה אחרת ל "עצמאות כלכלית"
  • ביטחון עתידי – עידן הקורונה יצר המון שינויים במגוון תחומים, עסקים נפלו, אחרים קמו. להיות בעלים של נכס מבטיח לכם שבעתיד אם ותצטרכו תוכלו לממש אותו באופן שיתן לכם פיתרון לצורך כספי כזה או אחר, לכן ללא ספק זה ביטחון כלכלי.

לא בכל מקום

רכישת נכס ללא ספק בעלת יתרונות רבים חלקם ניכרים מייד וחלקם לאורך זמן. אך יחד עם זאת חשוב לבחור נכס במיקום נכון אחרת תהיה השפעה על המחיר שלו. חשוב להדגיש כמה דברים בנוגע לכך: נחירי נכסים ושווים משתנה בשל פרמטרים שונים ואלו חלק מהם:

  • מיקום גאוגרפי – מרכז הארץ או לפחות איזורי המרכז הם אלו בעלי הערך הגבוה ביותר, ככל שמתרחקים לכיוון הפריפיה המחירים יורדים בצורה משמעותית.
  • מיקום פיזי – נכס שנמצא בבניין בקומה ראשונה יהיה בעל מחיר נמוך יותר מנכס שנמצא בקומת הגג מיקום הפיזי של הנכס הינו בעל משמעות רצינית ומשפיע על הדרך בה מתמחירים את הנכס.
  • גודל – משרד קטן? או משרד גדול? ואולי קומה שלמה? ככל שגודל הנכס גדול יותר הוא יהי יקר יותר מבחינות רבות, החל מהמחיר למטר בקנייה, מחיר למטר בתחזוקה וכן הלאה.
  • גימור – הנכס מפואר? עם מרצפות? פרקט? או שיש? ככל שגימור הנכס מפואר יותר כך המחיר שלו מאמיר למעלה.
  • נגישות – נושא מאוד חשוב הוא נושא הנגישות כאשר אתם מחפשים חשוב לבחון את עניין הנגישות, ככל שהנכס קרוב יותר לצירי תנועה מרכזיים, כבישים, רכבות הוא יהיה בעל ערך גבוהה יותר.