דף הבית משרדים להשכרה כך תבחרו משרדים להשכרה

כך תבחרו משרדים להשכרה

כך תבחרו

היום יותר מתמיד הקמת עסק אינה דבר של מה בכך, במיוחד בתקופת "העידן החדש" הלא הוא העידן שאחרי הקורונה. רבים הבינו שלעבוד מהבית זה פתרון לא רע בכלל, יש לו יתרונות רבים אך גם לא מעט חסרונות.

יחד עם זאת רבים מאלו שרצו לייעל ולקדם את העסק שלהם פנו לבחירת אחד מ 2 הפתרונות של משרדים למכירה או משרדים להשכרה. לכל אחד מהם יש יתרון וחיסרון כאשר לרוב משרדים להשכרה הם פתרון יעיל המאפשר גמישות יחסית כמו בחירת המיקום, הגודל וההתאמה לתקציב שלכם.

המגוון של מאפשר להיות בררנים מבחינות רבות כפי שאמרנו החל  מבחירת ההתאמה לתקציב ועד לבחירת המיקום הגיאוגרפי שיתאים כמה שיותר לנו וללקוחות שלנו.

ככה מתומחרים

אחת השאלות הנשאלת היא איך למעשה מתומחרים הנכסים או לחילופין מה ההבדל בין משרדים להשכרה במחיר של 100 ש"ח למטר לבין משרדים להשכרה ב 200 ש"ח למטר? ובכן מתומחרים לפי הפרמטרים הבאים:

  • שטח הנכס – הדבר הראשון שנלקח בחשבון הוא השטח, ככל שהשטח יהיה דגול יותר כך העלות הכללית תהיה גבוהה יותר מכיוון שכל מ"ר עולה, ועליו תוסיפו עלויות ניהול ותחזקה. אולם אם אתם מייעדים את שטח המשרד למטרת מתחם פתוח הרי שככל שיהיה יותר שטח כך טוב לכם יותר.
  • חלוקה פנימית ונראות – גודל המשרדים הפנימיים ורמת הגימור שלהם משפיעה באופן ישיר על העלויות, משרד מתוחזק, מפואר עם אמצעי נוחות שונים יעלה יותר מאשר חדר קטן ומוזנח.
  • רמת גימור – אמנם דיברנו על כך בפסקה הקודמת אך חשוב להדגיש שוב, משרדים להשכרה מושפעים מהנראות ומהעיצוב שלהם, ככל שהמשרד יפה ומפואר יותר הוא יעלה יותר.
  • כל מה שמעבר ל"משרד" –  אם אתם מקבלים מעבר ל "רק 4 קירות" גם  מרפסת, חנייה, מחסן, מטבחון, חדר ישיבות, מזגנים, ריצוף או שרותי שמירה וניקיון הרי שזה יבוא לידי ביטוי באופן ישיר בעלות השכירות החודשית.

לבחור נכון, לבחור

ללא ספק בחירת אינה דבר שיש להקל בו ראש ולכן חשוב מאוד לבצע רישום מדויק ככל הניתן של הצרכים והדרישות שלכם, הסיבה היא שאם אתם נמצאי בתהליך חיפוש של מומלץ שתנסו למצא את מה שמתאים לכם ככל הניתן על מנת שלא תצטרכו להתפשר.

ראשית דבר הגדירו את התקציב, תקציב מאפשר לכם לכוון את גבולות הגזרה שלכם מבחינת גודל, מיקום וסוג הנכס אותו תשכרו. התקציב צריך לכלול כמובן מעבר לעלות השכירות הבסיסית גם את עלויות דמי הניהול, חשמל, מים, ארנונה ועוד הוצאות שהם יהוו בחישוב הסופי את "ההוצאה החודשית" שלכם.

השלב השני של בחירת הוא ללא ספק המיקום, אל תקחו "בכל מחיר" את המשרד אם הוא לא מתאים לכם מבחינת מיקום גיאוגרפי, הרי קחו בחשבון שלקוחות צריכים בסופו של יום גם להגיע אליכם. הדבר האחרון הוא ללא ספק נושא הנגישות, בידקו האם יש אפשרויות הגעה אליכם? האם יש תחבורה ציבורית? מה עם חנייה? אלו ועוד ישפיעו על ההגעה של הלקוחות שלכם אליכם וחשוב לבדוק זאת מבעוד מועד.