דף הבית משרדים למכירה כל הסיבות לרכישת משרד

כל הסיבות לרכישת משרד

היום יותר מתמיד עדיף

ככה תמצאו !

מגוון העסקים היום מחייב התאמה ללקוחות וזאת על מנת לאפשר ללקוחות שלנו להגיע בקלות ובנוחות אל המשרד שלכם. יש חשיבות רבה להתאמת סוג הלקוחות ולבחירת המקום הנכון והמתאים ללקוחות מבחינת מיקום המשרד / בית העסק.

מיקומם  של משרדים להשכרה או העסק והלקוחות המיועדים להגיע משפיעים באופן ישיר על מגוון אלמנטים שאם אתם שוכרים משרד צריך לרחת אותם בחשבון, החל מבחירת מיקום העסק ועד לפרטים קטנים כמו התחשבות במעלית, מדרגות או נגישות לבעלי מוגבלויות.

יחד עם זאת אתם יכולים לשאול את עצמכם לגבי האם להיות בעלים של משרד באמת משתלם וכדאי, למה לא לשכור משרד במקום לבצע קנייה?. על כן והרבה מעבר בהמשך המאמר על .

תתפלאו אבל יש יתרונות רבים ב

משרדים שכורים הם דבר מאוד נפוץ, וללא ספק מהווים פתרון מהיר ומיידי אך החיסרון הגדול הוא שתצטרכו להתפשר. אם יש לכם עסק שבו אתם עובדים באופן עצמאי, או שיש לכם מספר עובדים סביר להניח שרכישת משרד תהיה יתרון שיבוא לידי ביטוי בכך שתהיו בתוך משרד שלכם שאותו תעצבו ותשפצו בדיוק לפי הצרכים שלכם. רק משרד הפיתרון די פשוט יעיל וקל אולם הוא אינו מאפשר לכם ודאות וקיבעון במקום בו המשרד שלכם ממוקם.

יש לא מעט סיבות שבגללן תעדיפו משרדים למכירה והשקעות. אוךלי תרצו שיפורים או שדרוגים למשרד, אולי תרצו לשנות את המבנה הפנימי, לא משנה מה הסיבה אתם הבעלים של הנכס ולכן אותם מגבלות החלות עליכם כ"שוכרי משרד" לא קיימות. אבל יחד עם זאת שלושת היתרונות הבולטים בבחירת הם:

1 – קיבעון גיאוגרפי: שכירת משרד לעולם לא מבטיחה שתמיד תוכלו להמשיך ולהיות עם העסק שלכם באותו מקום, לעומת זאת מבטיחים לכם קיבעון, וודאות.  יתרה מכך הלקוחות שלכם יכירו את מקום המשרד ואם דאגתם מבעוד מועד למקום בו מיקום המשרד כולל נגישות נוחה הרי שהלקוחות שלכם יעדיפו להמשיך ולהיות איתכם בקשר (לא מעט פעמים לקוחות מעדיפים לעבור לבית עסק אחר שבו ההגעה אליו קלה ונוחה יותר).

2 – מינימום הוצאות: מי ששוכר משרד בוודאי מכיר שיש עלות חודשית בסיסית לשכירות ועליה לעיתים מתווספים עלויות כגון דמי ניהול ואחזקה שמירה ניקיון ועוד אולם כאשר מדובר על המשרד הוא בבעלותכם העלות החודשית של השכירות מתבטלת או לא קיימת ואתם יכולים ליהנות ממקום שהוא שלכם ואתם יכולים להחליט מי הנכה ובאיזו עלות.

3 – אפשרות מימוש תמידית: נכס שלכם ניתן למימוש על ידי מכירה או השכרה, ערך שוק של בדרך כלל עולה או נשאר אותו דבר הוא מעטים המקרים בו ערך המשרד יורד לכן מבטיחים לכם שיש לכם תוכנית גיבוי הניתנת למימוש בכל רגע נתון.

4 – עצמאות:  כל שינוי, עדכון או שיפור יהיו קלים יותר עבורכם ובמיוחד עם . הבעלות על הנכס מאפשרת לכם להנות מכל העולמות יחד, גם מכן שיש לכם נכס, גם מההוצאות הנמוכות ביחס למשרד שכור, ובקיצור עצמאות על הנכס שהוא שלכם.

ההבדל הוא במיקום

  יכולים להיות יוקרתיים מאוד, בעלי עיצוב מדהים אך אם המיקום שלהם לא טוב הם לא יהיו טובים לכם.

בחירת מיקום נכון של המשרד שלכם מאפשר ללקוחות שלכם להיות "יותר לקוחות שלכם". מהווים מיקום מעולה אך יש עליכם לוודא כי אכן יש תחבורה ציבורית נגישה ונוחה, חניות או חניון, נוחות הגעה אל המשרד שלכם וכל דבר אחר שיקל על הלקוחות שלכם. באופן זה הלקוחות שלכם יגידו לעצמם " נוח לי!", וכאשר נוח ללקוח הוא מעדיף לשמור על הנוחות שלו ולהישאר.