072-3718444 הנכסים שלי 0
property title backgroung
דף הבית אודות

אודות

סטאטוס יועצי נדל"ן

מתמחים בנדלן מסחרי, משרדים להשכרה ולמכירה והשקעות בנדלן מניב.

סטאטוס יועצי נדל"ן מתעסקת בייעוץ שיווק תיווך ומכירות של נדל"ן עיסקי מסחרי, עם דגש והתמחות בשוק המשרדים באזור גוש דן ,ולחברה נסיון וידע רב בתחום הנדל"ן החל משנת 1990.

בראש החברה עומד גיל ורדי, מנכ"ל ובעלים, אשר לזכותו ניסיון וידע בתחום הנדל"ן המסחרי עם דגש בשוק המשרדים להשכרה ולמכירה החל משנת 1990 במחלקה המסחרית ארצית של חברת אנגלו סכסון בת"א.יחד עם מנהלי החברה, מעניקה סטאטוס יועצי נדל"ן, ניסיון, הבנה קשרים וכישורים החל משנת 1990.
אין ספק, הניסיון הידע הקשרים העסקיים והכישורים המצוינים ,מייחדים ומבדלים את חברת סטאטוס יועצי נדלן ,מכל שאר הגורמים העושים בשוק הנדל"ן ובעולם התיווך המסחרי בפרט..

סטאטוס יועצי נדל"ן "חרטה על דגלה" מומחיות וההתמחות בשוק המשרדים והיי-טק.
אזורי הפעילות של החברה הינן גוש דן רבתי והשרון: תל אביב, רמת גן, בני ברק, הרצליה ופתח תקווה.
סטאטוס יועצי נדל"ן משמשת גם "כזרוע שיווקית" לחברות הבונות מבני משרדים להשכרה ולמכירה החל משלב ההגדרה והמטרה העסקית,דרך גיבוש הקונספט והאסטרטגיה השיווקית, ועד תהליך המכירה.
סטאטוס יועצי נדל"ן עושה ופעילה בשוק הנדל"ן המניב – נכסים מניבים ונושאי תשואה.
בעזרת מודלים כלכלים, ראייה רחבה וניסיון עשיר אנו יודעים לתרגם תנודות בשוק ולהצביע על מגמות.
בסטאטוס יועצי נדל"ן מנתחים כל עיסקה ומפרשים אותה בהיבטים פיננסים מימונים ומיסויים, לרבות תשואות ברוטו, תשואות על ההון העצמי יצירת תזרים חיובי ועוד. וזהו הערך המוסף הבולט ביותר לעומת שאר הפעילים.
בסטאטוס יועצי נדל"ן קיימת מחלקת מחקר ושיווק, המתרגמת ומפרשת את פעילות החברה והשוק.
מחלקה זו מבוססת על נסיון רב, הבנה מעמיקה של שוק הנדל"ן המסחרי וחדשנות מקצועית.
מחלקה זו עוקבת ומנתחת מגמות בשוק כולל מעקב על משרדים להשכרה ומשרדים למכירה ושוק הנדל"ן המניב תוך ניתוח עסקאות, הסקת מסקנות והפקת לקחים.
ניתוח מגמות בשוק הנדל"ן נותן לנו להבין טוב יותר מכל המתחרים בשוק איך פועל ומתנהג שוק המשרדים להשכרה ולמכירה ושוק הנדל"ן המניב, מה צופן בחובו העתיד,לרבות השלכות פיננסיות כלכליות.
כך אנו למעשה מגבשים אסטרטגיות שיווקיות ומכירתיות "ותוקפים" את שוק המשרדים להשכרה ולמכירה – צעד אחד לפני כל הפועלים והפעילים בשוק המשרדים.
בכל מהלך נדלני, בין בשכירות ובין ברכישה אנו נעזרים: בניתוחי שוק ומגמות בנדל"ן, ניתוחים אסטרטגים, כלים כלכלים ופיננסים, ניתוחים סביבתיים ומודלים שונים לשווק הנדל"ן ובמידת הצורך מתייעצים עם שמאי מקרקעין מוסמכים. ידע רב ועדכני מוזרם באופן שוטף לכל צינורות הפעילות של החברה, כך שהנסיון והידע הרב המוקרן ממנהלי החברה מגיע גם עד אחרון הסוכנים.
סטאטוס יועצי נדל"ן, מקפידה על סודיות מלאה, מוסר עבודה גבוה, שמירה על נהלים ומסגרות עבודה אחראיות. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לקיום דיאלוג שוטף וקשר אישי ON-LINE עם כל לקוח במסגרת ליווי ארוך טווח, תוך תמיכה מתמדת בכל שאלה ועניין ,כי טובת הלקוח -ההקשבה אליו והבנת צרכיו עומדים לנגד עיננו 24 שעות ביממה!

סטאטוס יועצי נדל"ן הוכיחה ומוכיחה את מיקומה המוביל בשוק הנדל"ן המסחרי ושוק המשרדים להשכרה ולמכירה. אנו נותנים ערך מוסף לכל לקוח ולכל עסקה. יחד עם המקצוענות , ההתמחות ותודעת השירות שלנו, יש לסטאטוס יועצי נדל"ן תרומה אדירה וערך מוסף המצדיק את קיומנו ופועלינו ומלווה כל לקוח משלב החשיבה ,ההתלבטות והחלופות, ועד לבחירה ולהצלחה.