072-3718444 הנכסים שלי 0
property title backgroung
דף הבית שימושון

שימושון

רשימת קישורים שימושיים לשירותכם

רשות המיסים בישראל

רשות המסים בישראל מאחדת תחתיה את אגפי המס השונים – מס הכנסה, מיסוי מקרקעין, מע"מ, מס קנייה, מכס ומס בולים. הרשות מספקת שירותים בנושאים של רפורמות ושינויים, מוסדות ללא כוונת רווח (מלכ"ר) ומידע למעסיקים, למייצגים ולציבור.

מגזין העסקים The Marker

מגזין העסקים בישראל הוא עיתון דינאמי שנמצא עם היד על הדופק ומודע לצרכים המשתנים של קהל הקוראים.

NFC

האתר נועד לספק מידע חדשותי ומידע שימושי בתחומים משפט, עיתונות, עסקים, ממשל, רפואה ותרבות.

רשם מתווכים

לשכת המתווכים למקרקעין בירושלים נוסדה בשנת 1997, עם כניסתו לתוקף של "חוק המתווכים למקרקעין". הלשכה מונה כ-200 מתווכים – כולם בעלי רשיון תיווך מטעם משרד המשפטים, כנדרש בחוק, הפועלים ומפעילים למעלה מ-100 משרדי תיווך בירושלים וסביבתה.

עריית תל אביב - מנהל בינוי ותשתית

עיריית תל אביב מינהל בינוי ותשתית אחראי על מערכות התשתית בעיר, לרבות תכנון, תאום וביצוע עבודות הקשורות בפיתוח ואחזקה של התשתיות העירוניות ואחזקה ובניה של מבני ציבור, הן בביצוע אגפי המינהל והן באמצעות חברות עירוניות וחברות חיצוניות.

רמת גן - אגף הנדסה ותשתית

אגף הנדסה ותשתית אחראי על פעילות הבניה והפיתוח בעיר רמת-גן. באחריותו של האגף נושאי התכנון, פיתוח, פיקוח ובקרה לבינוי ותשתית עירונית.

מפות eMap

eMap הינו אתר המפות הפופולרי ביותר בישראל. האתר בבעלות חברת סיסטמטיקס המתמחה במתן שירותי מיפוי ממוחשב (GIS).

מאגר תמונות נכסים

"זומאפ ישראל" מתמקד בצילומי בתים ורחובות שונים בארץ.

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) אחראית מטעם הממשלה על איסוף, עיבוד ופרסום מידע סטטיסטי על האוכלוסייה, הכלכלה והחברה בישראל. המידע הסטטיסטי משמש את משרדי הממשלה לקביעת מדיניות, וכן לתכנון ולמעקב אחרי המגמות השונות בתחומים של חברה ואוכלוסייה, משקי בית ומשפחות, ממשל ושלטון, עבודה ושכר, כלכלה, סביבה והשוואות בינלאומיות.

שערי חליפין יציגים

שערי חליפין עדכניים וחישוב שערים.שערי חליפין עדכניים של מטבעות בעולם על פי בנק ישראל.

משרד הבינוי והשיכון

משרד הבינוי והשיכון אחראי לתכנון ולביצוע מדיניות הממשלה בנושאים של פתרונות דיור לכלל האוכלוסייה, שיקום שכונות ומשכנתאות – בקרה ופיקוח על הבנקים למשכנתאות, טיפול בקבוצות חריגות וטיפול במערערים על הזכאות. המשרד מספק שירותים ומידע בתחומים: מכרזים, סיוע בדיור, קבלנים, מחירונים, חוקים, מידע הנדסי, מגרשים לרכישה ופניות הציבור.

לשכת שמאי מקרקעין בישראל

לשכת שמאי מקרקעין בישראל היא עמותה רשומה שמטרותיה הן ארגון וייצוג שמאי המקרקעין בהתאם לחוק שמאי המקרקעין, העלאת קרנו של המקצוע, ייצוג שמאי המקרקעין בפני הרשויות השונות, קביעה ושמירה על כללי האתיקה המקצועית, פרסום גילויי דעת, טיפול בשינויי חקיקה הקשורים במקצוע ועוד…

משרד הפנים

משרד הפנים אחראי מטעם הממשלה על תכנון וביצוע המדיניות הלאומית. המשרד פועל ברמה הארצית וברמה המחוזית, ומספק שירותים ומידע בנושאים אזרחיים, בהם רישום אוכלוסין, הנפקת תעודות, ודרכונים, שירותי חירום, פיקוח על הבחירות, אכיפת חוקי התכנון והבנייה, פיקוח על אתרי רחצה, רישוי כלי יריה ונציבות כבאות והצלה.

לשכת עורכי הדין

האתר הרשמי של לשכת עורכי הדין ובה מידע משפטי רב הן לעורכי דין והן לציבור הרחב, עם אפשרות לחיפוש עורכי דין לפי שם או לפי תחומי עיסוק.

מרכז הבניה הישראלי

מרכז הבנייה הישראלי ממוקם בקיבוץ געש. המרכז משתרע על פני 3500 מ"ר וכולל תערוכה קבועה של כ-200 ספקים ויצרנים מהמובילים בענף.

הומלס לוח דירות ומשרדים

לוח דירות להשכרה דירות למכירה, לוח רכב, נדלן עסקי, לוח דרושים, קניה ומכירה של מוצרי יד שניה. פרסום מהיר בלוח המודעות הגדול והטלפון לא יפסיק לצלצל מגולשי …

מנהל מקרקעי ישראל

מנהל מקרקעי ישראל הכתובת לבירור זכויות של חוזי חכירה לאדמות ומבנים השייכים למדינה.